Oferta

Hallo-Taxi – tanie taksówki z województwa lubuskiego.

Nie wiesz jak dojechać na stadion Falubazu? Potrzebujesz ekspresowego transportu na dworzec? A może zrobiłeś nieplanowane zakupy w Focus Mall i nie jesteś w stanie przewieźć ich komunikacją miejską? Skorzystaj z pomocy Hallo-Taxi! Oferujemy komfortowe przejazdy taksówkami na terenie Zielonej Góry i sąsiednich miejscowości. Dysponujemy 71 zadbanymi pojazdami – w tym 7 hybrydowymi. Każdy z nich obsługiwany jest przez doświadczonego pracownika znającego doskonale topografię całej okolicy. Dzięki temu zapewniamy, że proponowane przez nas kursy są wykonywane w pełni profesjonalnie, terminowo oraz w miłej atmosferze.

Taxi z Zielonej Góry dostosowane do Twoich potrzeb.
Poza wygodnymi przejazdami osobowymi na terenie Zielonej Góry i okolic oferujemy również szereg innych usług. Umożliwiamy m.in. przewóz bagażu i zwierząt, doręczanie przesyłek bądź holowanie pojazdów. Obsługujemy także imprezy okolicznościowe oraz eventy – np. konferencje, sympozja, wesela. Ponadto jesteśmy otwarci na inne, niestandardowe zlecenia. Każda z naszych taksówek wyposażona jest w terminal płatniczy, dzięki czemu możliwa jest płatność kartą. Co więcej, dysponujemy mobilną aplikacją, za pośrednictwem której bez problemu możesz zamówić taxi pod wskazany adres. Serdecznie zapraszamy!

 

Oferta indywidualna

Dzwoniąc po taksówkę do firmy Hallo-Taxi masz prawo wyboru:

 • kierowcy palącego lub niepalącego
 • kirowcy przewożącego zwierzęta

Zapewniamy bezpłatny najkrótszy czas dojazdu do klienta na terenie miasta Zielonej Góry.

services_pic1

Oferta firmowa

Oferujemy różne formy rozliczeń finansowych. Z każdym z Naszych klientów instytucjonalnych negocjujemy zindywidualizowane i atrakcyjne warunki współpracy.

Przyjmujemy: zapłaty gotówką, honorujemy rozliczenia bezgotówkowe, specjalną usługą dla firm są jazdy bezgotówkowe (Voucher z odroczonym terminem płatności) przy przejazdach wszystkimi taksówkami HALLO TAXI. Za wykonanie jazdy bezgotówkowej, proponujemy rozliczać się na podstawie rachunku kredytowego "Voucher" (druk ścisłego zarachowania), które to rachunki będą składowymi zbiorczej faktury wystawionej przez HALLO TAXI w odstępach jednomiesięcznych z odroczonym terminem płatności do 14 dni.

Na Państwa życzenie przygotowujemy projekt umowy oraz przedstawiamy wzór rachunku kredytowego "Voucher" HALLO TAXI.

services_pic1

Oferta dla klientów niemych

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY USŁUGI

Rejestracja osoby zainteresowanej może nastąpić także za pomocą tradycyjnej poczty wysyłając zgłoszenie na adres:

STZ Hallo Taxi
ul. Kożuchowska 15a
65-364 Zielona Góra

lub telefonicznie:

+486819625;+48683253000;
Oferta dla klientów niemych, zgłoszenia przyjmujemy również SMS-em +48781253000 lub za pośrednictwem innej osoby.

Przyjmujemy również rejestrację i zamawianie taksówek poprzez e-mail:

hallotaxizielonagora@wp.pl

Przesłane dane są wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji usługi i nie będą udostępnione innym firmom i osobom.

Usługa jest realizowana w następujący sposób:

- dane osoby korzystającej z usługi wprowadzane są do komputerowej bazy HALO TAXI na podstawie przesłanego zdarzenia
- po wybraniu numeru telefonu HALLO TAXI w Zielonej Górze komputer identyfikuje w bazie danych numer telefonu, z którego następuje wezwanie taksówki
- taksówka jest wysyłana na adres zarejestrowany w bazie komputerowej HALLO TAXI
- taksówka jest na miejscu opisanym w uwagach zgłoszenia w ciągu 10 minut od zgłoszenia telefonicznego oraz 15 minut od zgłoszenia przez Internet

Na życzenie możliwa jest realizacja usługi z wykorzystaniem ogólnodostępnych automatów telefonicznych.

Transport na dworzec Zielona Góra i nie tylko

Musisz odebrać dzieci ze szkoły lub przedszkola, ale nie zdążysz dojechać tam na czas? Bardzo wcześnie wychodzisz do pracy i nie masz możliwości zawieźć rano swojej pociechy na miejsce? Zadzwoń do Hallo-Taxi! W naszej firmie oferujemy odwożenie taksówką, a także odbieranie dzieci ze szkół oraz przedszkoli na terenie Zielonej Góry i okolicznych miejscowości. Gwarantujemy szybki, a zarazem w pełni bezpieczny transport najmłodszych, jak również troskliwą opiekę.

Dowóz zakupów i dostarczanie prezentów – tanie taxi w Zielonej Górze

W zakres usług naszej firmy wchodzi również robienie drobnych zakupów i dowożenie ich pod wskazany adres w Zielonej Górze oraz pozostałych miejscowościach województwa lubuskiego. Jeżeli potrzebujesz podstawowych produktów spożywczych albo środków czystości, ale nie możesz wyjść do sklepu, skontaktuj się z Hallo-Taxi! Ponadto oferujemy też doręczanie kwiatów lub innych prezentów. Chcesz sprawić niespodziankę ukochanej osobie? Wyślij jej drobny upominek z pomocą taksówki z naszej firmy!

Niezawodny transport na dworzec – Zielona Góra

Pierwszy raz przebywasz w Zielonej Górze oraz potrzebujesz transportu na dworzec kolejowy bądź autobusowy? A może szukasz przejazdu do innego miejsca we wspomnianej stolicy województwa lubuskiego? Skontaktuj się z nami! Prowadzimy renomowaną firmę taksówkarską, która ceniona jest zarówno wśród turystów, jak i mieszkańców miasta. Zapewniamy indywidualne podejście do Klientów, a także transport na dworzec czy do innego miejsca w przyjaznej, spokojnej atmosferze.

Bezpieczne i sprawne usługi taksówkarskie

Wyróżnia nas elastyczne podejście do świadczonych usług, ponieważ realizujemy szereg zróżnicowanych zadań. Powierzysz nam między innymi transport osób na dworzecZielonej Górze, przewóz na dowolne lotnisko na terenie Polski, jak również dostarczenie pod drzwi toreb z zakupami. Zawsze służymy pomocą, dlatego z przyjemnością dowieziemy też do Twojej mamy lub partnerki kwiaty oraz czekoladki. Dodatkową zaletą naszej działalności są atrakcyjne ceny, zachęcamy więc do korzystania z proponowanych usług taksówkarskich!

Szczegółowa oferta

 • przewóz osób i bagażu
 • dowóz i odbiór dzieci z przedszkoli i szkół (pod troskliwą opieką)
 • obsługa wszelkich imprez jak: wesela, chrzciny, rocznice, sympozja, konferencje itp.
 • przyjmowanie zleceń stałych, z wyprzedzeniem (terminowym)
 • wszelkie nietypowe zamówienia w zakresie przewozów
 • drobne zakupy, doręczanie kwiatów i innych prezentów
 • usługi kurierskie (przewożenie, odbieranie wszelkich przesyłek)
 • przewożenie większych bagaży samochodami combi
 • odprowadznie samochodu klienta
 • uruchamianie samochodu (rozruch silnika)
 • wynajem kierowców
 • holowanie pojazdów
 • pomoc przy wymianie koła
 • odbiór i obsługa gości z lotniska i dworców
 • możliwość poszerzania naszej działalności dostosowując się do państwa wymagań